educarium - place zabaw
Bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw

Place zabaw oferują dzieciom unikalne możliwości działania i zabawy. Dzieci uwielbiają szukać granic swoich umiejętności. Z tym związane zawsze jest ryzyko upadku. Dobry dobór konstrukcji placu zabaw oraz bezpiecznej nawierzchni pod urządzeniami możemy zminimalizować ryzyko większych obrażeń.

Płyty EUROFLEX zapewniają bezpieczeństwo amortyzujac dziecięce upadki, są łatwe w utrzymaniu oraz wyróżniają się wysoką trwałością. Pozwalają dzieciom bawić się na co dzień, są odporne na zużycie i ekstremalne temperatury. Nie wymagają konserwacji.

Więcej informacji o bezpiecznej nawierzchni z naszej oferty zamieszczamy w dedykowanym serwisie:

www.bezpiecznanawierzchnia.pl

 

 
Buduj szkolny plac zabaw z educarium

Program Radosna Szkoła jest wspaniałą okazją dla każdej szkoły na zbudowanie pięknego placu zabaw, który dostarczy jej uczniom zabawy dla długie lata. Jednak jego stworzenie wcale nie jest takie proste. Inwestycja, jaką jest szkolny plac zabaw, wymaga wielu przemyślanych, trafnych i niekiedy trudnych decyzji. Na naszej stronie www.radosnaszkola.pl przygotowaliśmy materiały, które pomogą Państwu przygotować się do projektu budowy placu zabaw, który przez wiele lat będzie dumą Państwa szkoły.

Na stronie radosnaszkola.pl znajdujecie Państwo:

  • Praktyczne porady, które pomogą przy przygotowaniach do tworzenia placu zabaw w ramach programu Radosna Szkoła.
  • Zróżnicowane oferty firmy Educarium na wykonanie wspaniałych placów zabaw w ramach programu Radosna Szkoła.
    W naszych projektach Radosna Szkoła na rok 2012 korzystaliśmy z oferty francuskiej firmy Proludic, której urządzenia są piękne, bezpieczne i trwałe. Na wiele elementów producent udziela aż 25 lat gwarancji. Poza tym  dostarczamy bezpieczną nawierzchnię Euroflex - jakość bez porównania na polskim rynku.
  • 14 przykładowych projektów na kompleksowe wykonanie placu zabaw w ramach budżetu Radosna Szkoła.
  • Do każdego projektu przygotowaliśmy wnioski o dofinansowanie oraz naszą ofertę.
  • Dołączyliśmy wizualizacje oraz zdjęcia urządzeń. Dołączyliśmy również materiały pomocne dla architektów na etapie projektowania placu zabaw.
  • Niezbędne informacje dotyczące placów zabaw.

euroflex bezpieczna nawierzchniaFirma educarium z pasją tworzy place zabaw od 2006 roku i może poszczycić się wieloma sukcesami w realizacji inwestycji zarówno dla miast, jak i dla szkół. Angażując się w projekt, istotnym jest dla nas bezpieczeństwo projektowanych placów zabaw oraz najwyższa jakość proponowanych produktów.

Zapoznaj się z naszymi poradami, skorzystaj z naszego doświadczenia i odkryj w nas profesjonalnego partnera. Więcej informacji oraz przykładowe nasze realizacje dostępne są na naszych stronach internetowych:


W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Dział Placów Zabaw - telefon 52 32 47 840

 
(7 - user rating)

Plac zabaw PROLUDIC - Więcej zabawy - Więcej emocji

Po raz pierwszy w Polsce marka Proludic zaprasza Cię do wspaniałej zabawy w krainie fantazji. Tylko z Proludic zabierzesz dzieci do rycerskiego zamku, dżungli amazońskiej, statku kosmicznego, na bezludną wyspę, czy do fabryki piasku i zobaczysz jak przeżywają prawdziwe emocje. Wyjątkowe, tematyczne place zabaw Proludic dają Ci nieograniczone możliwości kreowania w Twoim otoczeniu bajkowych światów, które wyróżnią się oryginalnym designem spośród zwykłych placów zabaw.

Na placach zabaw Proludic dzieci mogą dokonywać wielu ciekawych odkryć, bezpiecznie eksplorując otoczenie. Dzięki specjalnym urządzeniom, wyposażonym w oryginalne konstrukcje oraz w unikalne panele edukacyjne, wszystkie dzieci, zarówno młodsze, jak i te starsze, mogą stawić czoła nowym wyzwaniom i doświadczyć całej gamy pozytywnych emocji.

Innowacyjność i doświadczenie są źródłem sukcesu marki Proludic, która poprzez swoje urządzenia gwarantuje: dzieciom - kreatywny rozwój poprzez zabawę, nastolatkom - ciekawe wrażenia, a dorosłym - przyjemną rekreację. To pierwsza na polskim rynku marka, która ma tak szeroką ofertę urządzeń zabawowych i sportowych, dedykowaną do różnych grup odbiorców w wieku od 0 do 100 lat.

Educarium już od 6 lat tworzy inspirujące place zabaw, które wyróżniają się wysoką jakością i optymalnymi rozwiązaniami przestrzennymi. Mając wieloletnie doświadczenie w edukacji szkolnej i przedszkolnej, Educarium jest idealnym partnerem dla programu Radosna Szkoła - przygotowane specjalnie do tego programu oferty są poparte ogromną wiedzą merytoryczną i praktyczną. Nasze dotychczasowe realizacje to place zabaw w szkołach, przedszkolach, żłobkach, parkach publicznych, przy osiedlach. Współpracujemy z architektami i inwestorami nad projektami specjalnymi, przy obiektach rekreacyjnych i sportowych w całej Polsce. Od tego roku możecie Państwo realizować z nami prawdziwie unikalne projekty z urządzeniami Proludic. Zapraszamy do współpracy !

Wszystko o naszych placach zabaw na www.educarium-placezabaw.pl

 

Dla Państwa wygody i komfortu naszą działalność prezentujemy na dedykowanych stronach WWW.


www.educarium-placezabaw.com.pl

Na tej stronie czeka na Państwa prezentacja niepowtarzalnych placów zabaw PROLUDIC, w tym także tych rekomendowanych jako szkolne place zabaw w programie "Radosna Szkoła".  Projektanci znajdą tu pliki DWG urządzeń na potrzeby wykonania projektu szkolnego placu zabaw.

www.bezpiecznanawierzchnia.pl

Na tej stronie znajdą Państwo szczegółowy opis proponowanej przez nas bezpiecznej nawierzchni. Przydatne mogą okazać się wskazówki dotyczące przygotowania gruntu (tzw. podbudowy) do montażu bezpiecznej nawierzchni na Państwa szkolnym placu zabaw.

www.radosnaszkola.pl

Program rządowy RADOSNA SZKOŁA to niepowtarzalna okazja dla szkół.Twoja szkoła pozostanie długo radosna, jeśli otrzymana dotacja zostanie wykorzystana na zakup pomocy i urządzeń najwyższej jakości. Nasza oferta z pewnością spełnia ministerialne wymogi dotyczące szkolnego placu zabaw. W roku 2010 dostarczyliśmy i wykonaliśmy z powodzeniem wiele szkolnych placów zabaw w ramach rządowego programu "Radosna szkoła".

Nasze doświadczenie, światowa jakość urządzeń PROLUDIC i bezpieczna nawierzchnia EUROFLEX są gwarancją, iż także Twój szkolny plac zabaw może być długo radosny.

Po więcej informacji zapraszamy do naszego serwisu internetowego, który dedykujemy rządowemu programowi "Radosna szkoła".

 
Pobierz katalog PROLUDIC
(6 - user rating)Katalog PROLUDIC do pobrania w plikach PDF.

 

Pełna oferta placów zabaw znajduje się na naszej stronie internetowej www.educarium-placezabaw.com.pl

Więcej…