Jak się z nami skontaktować?

 

Image

TELEFON
(52) 32 47 800


Image

FAX
(52) 32 10 251
(52) 32 47 880

Image

E-MAIL
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


ImageSKLEP INTERNETOWY
www.sklep.educarium.pl


Image

ADRES
educarium spółka z o.o.
ul. Grunwaldzka 207
85-451 Bydgoszcz

 
Aktualności
Wypadki drogowe z udziałem dzieci - jak ich unikać?


W 2016 roku w Polsce odnotowano 2 973 wypadki z udziałem dzieci w wieku 0-14 lat. W Unii Europejskiej co roku śmierć ponosi ponad 600 dzieci w wieku 0-14 lat co stanowi 2,4% wszystkich ofiar śmiertelnych wypadków drogowych.  W zeszłym roku w Polsce odnotowano 2 973 wypadki z udziałem dzieci, z czego 72 zdarzenia były śmiertelne, a 3 260 dzieci doznało w nich obrażeń.  W tym samym roku wskaźnik zagrożenia wypadkami polskich dzieci był o ponad 50% wyższy niż średnio w UE.  Dlatego edukacja najmłodszych jako pieszych, pasażerów, czy rowerzystów, ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia ich bezpieczeństwa na drodze.

Więcej …
 
Wielka wyprzedaż - lato 2017

Specjalnie dla Państwa na zakończenie wiosny i powitanie lata przygotowaliśmy ofertę pomocy dydaktycznych z rabatem 25 %. Wykaz pomocy znajduje się poniżej, wszystkie mają naliczony rabat.

Więcej …
 
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej 14 X funkcjonuje w Polsce pod taką nazwą od 1982 roku, kiedy to ustanowiono go w ustawie Karta Nauczyciela. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej (właśc. Komisja nad Edukacją Młodzi Szlacheckiej Dozór Mająca), która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 r. Była zarazem pierwszą w Polsce jak i w całej Europie władzą oświatową o charakterze współczesnego ministerstwa oświaty publicznej.

Więcej …
 
Klasopracownie dla Twojej placówki

Jeśli otrzymałeś już dotacje unijne na doposażenie klasopracowni e Twojej szkole podstawowe, gimnazjum, czy liceum, to znasz temat. Jeśli nie a Twoje województwo jeszcze nie nie otworzyło konkursu, oto kilka informacji, które mogą być przydatne. Dzwoń i dowiedz się szczegółów.

Więcej …
 
Projekt #SuperKoderzy dla szkół podstawowych

Projekt #SuperKoderzy#SuperKoderzy to ogólnopolski program edukacyjny, którego kluczowym elementem jest nauka programowania. Adresowany jest do szkół podstawowych oraz uczniów w wieku 9-12 lat. W czasie trwania programu dzieci uczą się programowania, podstaw robotyki i poznają świat nowych technologii nie tylko na informatyce, ale również na lekcjach przyrody, historii, języka polskiego i muzyki. Rekrutacja do 7 IX 2016r. !

Więcej …